Poznaj nas bliżej!

WITAJCIE NA NASZEJ STRONIE


Miło Nam powitać Państwa na stronie internetowej Kancelaria Nieruchomości https://www.kancelarianieruchomoscijm.pl

Pośrednik w handlu nieruchomościami w Gołdapi. Zajmujemy się specjalistycznymi usługami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż, kupno, najem, wynajem). Klientom zapewniamy kompleksową, profesjonalną i rzetelną obsługę. Nasza wiedza poparta jest długoletnim doświadczeniem. Kancelaria Nieruchomości związana jest z rynkiem nieruchomości od 1998 roku. 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, bierzemy pod uwagę jego oczekiwania i wymagania. Gwarantujemy bezpieczeństwo i satysfakcje.

Współpracują z Nami doświadczeni profesjonaliści m.in notariusze, doradcy finansowi, którzy udzielą bezpłatnej konsultacji w celu wybrania najlepszej oferty kredytowej. Powierzane Nam zadania wykonujemy z najwyższą starannością, aby każdy klient czuł się wyjątkowo. Siedziba firmy znajduje się w Gołdapi. Nasza Pasja do wykonywania zawodu Pośrednika, merytoryczne podejście, obecność na rynku nieruchomości i zdobyte doświadczenie w branży daje naszym Klientom gwarancję pełnego profesjonalizmu świadczonych przez biuro usług. Firma posiada aktualne ubezpieczenie OC. Korzystamy z nowoczesnego programu dla pośredników nieruchomości – IMO.

U Nas każda transakcja jest ubezpieczona. Kupujących, Sprzedających, Wynajmujących w Naszej firmie obejmujemy gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Posiadamy niezbędne polisy OC jak i również licencję zawodową do wykonywania czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Kancelaria Nieruchomości zadba o Twój czas. Działamy dla Naszych klientów w sposób bardzo elastyczny. Dla Was jesteśmy dostępni także w weekendy.

Najlepszą rekomendacją jest zadowolony klient!

Serdecznie zapraszam do współpracy!
Kancelaria Nieruchomości w Gołdapi (Biuro-Pośrednik-Agencja/Agent- Broker -Nieruchomości Gołdap) - zajmuje się świadczeniem usług pośrednictwa: kupna - sprzedaży oraz najmu - wynajmu wszelkich nieruchomości (min. domy/haus, mieszkania, lokale użytkowe, nieruchomości rolne) na terenie powiatu: gołdapskiego, oleckiego, ełckiego, węgorzewskiego, suwalskiego, giżyckiego. Naszym głównym celem jest profesjonalizm i zadowolenie klientów z naszej współpracy. Posiadamy niezbędne doświadczenie, na rynku nieruchomości działamy od 1998 roku.