Czynne: Poniedziałek - Piątek w godz. 9.00 - 17.00


WITAJCIE NA NASZEJ STRONIE


Kancelaria Nieruchomości Jan Modzalewski w Gołdapi    -  zajmuje się świadczeniem usług pośrednictwa kupna - sprzedaży oraz najmu - wynajmu wszelkich nieruchomości na terenie powiatu: gołdapskiego, oleckiego, ełckiego, węgorzewskiego, suwalskiego, giżyckiego. Naszym głównym celem jest profesjonalizm i zadowolenie klientów z naszej współpracy. Posiadamy niezbędne doświadczenie (na rynku nieruchomości działamy od 1998 roku - zarządzanie nieruchomościami).

Szanowni Klienci, właściciel posiada państwową licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości uzyskaną w trybie Ustawy o Gospodarce Nieruchomościami.

Szanowni Klienci nie współpracujemy z Klientami, którzy nie chcą podpisać umowy pośrednictwa na zakup/wynajem lub sprzedaż/najem nieruchomości. Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami podpisanie umowy jest niezbędne, by nastąpił kontakt i przekazywanie ofert przez nas posiadanych.

Aby móc dobrze przekazać informację potencjalnym klientom musimy sami dobrze znać obiekt zarówno pod względem prawnym, technicznym jak i rozkładu pomieszczeń. Od właścicieli nieruchomości wymagamy w tym zakresie współpracy przy weryfikacji dokumentów niezbędnych do sprzedaży.

Zawarcie umowy  kupna-sprzedaży wymaga dostarczenia szeregu dokumentów. Wykaz podstawowych dokumentów/danych (katalog otwarty) znajduje się na stronie:  https://www.kancelarianieruchomoscijm.pl/dokumentyKwalifikacje

Właścicielem KANCELARII NIERUCHOMOŚCI jest JAN MODZALEWSKI, absolwent Studiów Podyplomowych MBA w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie. Kształcąc się w branży nieruchomości, ukończył Studia Podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie POŚREDNICTWA W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI. W 2009 roku zdał egzamin państwowy i uzyskała tytuł zawodowy pośrednika w obrocie nieruchomościami – licencja nr 12857, nadana przez MINISTRA INFRASTRUKTURY w dniu 29.12.2009 roku.

Ponadto uzyskał tytuł zawodowy zarządcy nieruchomości – licencja nr 571, nadana przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast w dniu 24.02.2000 roku.

MARZENIA SPEŁNIAMY OD RĘKI... NA CUDA TRZEBA TROCHĘ POCZEKAĆ :)

Skorzystajcie Państwo z naszych usług.

Zapraszamy wszystkich , którzy potrzebują naszej  pomocy i chcą z nami współpracować. Serdecznie zapraszam do współpracy !

Jan Modzalewski

Licencja nr 571 i 12857