Czynne: Poniedziałek - Piątek w godz. 9.00 - 17.00; Sobota: kontakt telefoniczny
                                                                                             WITAJCIE NA NASZEJ STRONIE

 
Kancelaria Nieruchomości w Gołdapi (Biuro-Pośrednik-Agencja/Agent- Broker -Nieruchomości Gołdap)zajmuje się świadczeniem usług administrowania nieruchomościami w Gołdapi i okolicach  oraz pośrednictwa: kupna - sprzedaży oraz najmu - wynajmu wszelkich nieruchomości na terenie powiatu: gołdapskiego, oleckiego, ełckiego, węgorzewskiego, suwalskiego, giżyckiego. Naszym głównym celem jest profesjonalizm i zadowolenie klientów z naszej współpracy. Posiadamy niezbędne doświadczenie (na rynku nieruchomości działamy od 1998 roku - zarządzanie nieruchomościami). 
Przyjmiemy:
mieszkania na sprzedaż Gołdap i okolice/ mieszkanie na sprzedaż ;
– mieszkania na wynajem Gołdap / mieszkanie do wynajęcia ;
- wynajem domu / wynajem domu w Gołdapi i nie tylko;
domy na sprzedaż: powiat gołdapski  i nie tylko
Sprzedamy: 
- lokale mieszkalne, biurowe, użytkowe.

Posiadasz - Domy i siedliska KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI GOŁDAP –  poprowadzi - sprzedaż, wynajem .

Planujesz zakup mieszkania w Gołdapi i nie tylko, a może szukasz mieszkania do wynajęcia w Gołdapi lub innej miejscowości ewentualnie szukasz innej nieruchomości w Gołdapi lub masz mieszkania na sprzedaż (nowe mieszkania w Gołdapi, tanie mieszkania w Gołdapi i inne) Kancelaria Nieruchomości Gołdap zaprasza do skorzystania z usług.
Sprzedamy domy w Gołdapi, w powiecie gołdapskim , warmińsko-mazurskie.


Chcemy zaspokoić Państwa oczekiwania i własne ambicje.  
Kieruje nami wiara, że takie cechy jak: uczciwość, profesjonalizm i pracowitość zdecydują o naszym sukcesie.  
Łącząc bezpretensjonalny kontakt z Klientem, wiedzą o jego potrzebach i zmieniającym się rynku z doświadczeniem w branży budowlanej i nieruchomości oraz dogłębną znajomością zagadnień prawnych, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie.  
Naszą wiedzę potwierdzają posiadane przez nas licencje do wykonywania zawodu, a zdrowy rozsądek posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.  
„Załatwimy PAŃSTWA sprawy tak, jak byśmy chcieli aby nasze sprawy były załatwione”. Kierując się tym mottem, podchodzimy do każdej sprawy odmiennie, tak jak wymaga tego sytuacja, a nie wyuczona rutyna w działaniu. Staramy się jak najlepiej poznać naszych Klientów, ich preferencje i możliwości finansowe, aby móc przedstawić precyzyjnie wyselekcjonowane oferty, zgodne z oczekiwaniami.  

Świadczymy kompleksowe usługi w trakcie całego procesu kupna, sprzedaży czy najmu nieruchomości, mianowicie pomoc w:  
- wyszukaniu nieruchomości;  
- ustaleniu rynkowej ceny nieruchomości;  
- negocjowaniu warunków umowy;  
- przygotowaniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy;  
- wyborze najkorzystniejszego kredytu hipotecznego (WSPÓŁPRACUJEMY Z DORADCĄ FINANSOWYM OpenFinance  S.A. Panią Żanetą Mazińską);  
- wyborze kancelarii notarialnej;  
- finalizacji transakcji i wydaniu nieruchomości.  
Dodatkowo zapewniamy pełną dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji.  
NAM można ZAUFAĆ !  
Aby móc dobrze przekazać informację potencjalnym klientom musimy sami dobrze znać obiekt zarówno pod względem prawnym, technicznym jak i rozkładu pomieszczeń. Od właścicieli nieruchomości wymagamy w tym zakresie współpracy przy weryfikacji dokumentów niezbędnych do sprzedaży. 
Zawarcie umowy  kupna-sprzedaży wymaga dostarczenia szeregu dokumentów. Wykaz podstawowych dokumentów/danych (katalog otwarty) znajduje się na stronie W TYM MIEJSCU
 
Skorzystajcie Państwo z naszych usług. 
Zapraszamy wszystkich , którzy potrzebują naszej  pomocy i chcą z nami współpracować.  

Serdecznie zapraszamy do współpracy ! 

Szukasz nieruchomości? Poszukamy za Ciebie!
Napisz do nas : biuro@kancelarianieruchomoscijm.pl

lub                          Napisz do NAS !

Naszą firmę znajdziecie Państwo TUTAJ 
Nasz adres : Matejki 1A, 19-500 Gołdap.Właściciel Kancelarii Nieruchomości  Gołdap spełnia wymogi (ukończył MBA w 2005 roku w Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie) do zasiadania w organach spółek Skarbu Państwa i j.s.t.  jako członek zarządu oraz do zasiadania w radach nadzorczych tych spółek .